Asansör Kabinlerimiz

Paylaş

Global Partner Asansör, asansör kabin sistemlerinde kalitenin yanında, asansör kabini montajının daha hızlı ve pratik olması için bazı çözümler getirmiştir.

Asansör Kabinlerimiz

Sanatımızı, Kabinlerimize Dokuyoruz...

Küresel iş hayatında yaşanan rekabetler sebebiyle, her sektörde olduğu gibi asansör sektöründe de ürün fiyatlarının düşmesi sonucu, kalite anlayışında da düşmeler gözlenmektedir. Bu nedenle, ürünlerin fiyatından çok kaliteyi, uygun fiyata alabilmek ve alınan ürünün montajının (asansör montajı) hızlı ve pratik olması firmalar açısından avantaj sağlamaktadır. Rakiplerinizden bir adım daha önde olabilmek çok önemlidir.

asansor kabinleri

Geçme Sistemli Asansör Duvarları

Üretimini yapmış olduğumuz asansör kabinlerinde modernizasyon yapan firmamız, ön giriş ve montajcı firmaların en çok sorun yaşadığı bölge olan arka duvarları geçmeli sistem yaparak, büyük bir kolaylık sağlamıştır.

Geçme Sistemli Asansör Duvarları

İçten Açılır Menteşeli Asansör Tavanı

Kullanıcılar için en büyük sorunlardan biri olan asansör tavanının içinde herhangi bir değişiklik yapmak oldukça zor bir işti. Ancak, gerçekleştirmiş olduğumuz menteşeli asansör tavan sistemi ile kabin içinden rahatlıkla asansör tavanı açılabilmekte ve rahatlıkla değişiklik yapıldıktan sonra kapatılabilmektedir.

İçten Açılır MEnteşeli Asansör Tavanı

Asansör Kabin İçi Havalandırma

Üretmiş olduğumuz asansör kabinlerimizde, güçlü bir asansör tavan havalandırma sisteminin yanında, asansör kabin duvarlarının alt kısmında ayrıca havalandırma delikleri bulunmakta ve kullanıcılara ferah bir ortam yaratılmaktadır.

Asansör Kabin İçi Havalandıröa

Küpeşte Sabitleme

Asansör kabini küpeşteleri, asansör kabin duvar arkasından sabitlenmiştir. Zamanla küpeştelerin gevşemesi halinde, kabin iç kısmından rahatlıkla sıkıştırılabilme yada istenildiği taktirde değiştirilebilme özelliğine sahiptir.

Asansör Küpeşte Sabitleme