Global Partner Asansör Hakkında

Paylaş

Global Partner Asansör, isim ve markamızdan da anlaşılacağı gibi, küresel iş ortağınız olarak, yurtiçi ve yurtdışı asansör hizmeti vermektedir.

Asansör hizmeti verirken, en önemli hedefimiz kalite ve müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaktır. Bu nedenle, dünyaca kabul görmüş markalarla ticaret hacmini her geçen gün arttırarak, müşterilerimize geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Özellikle, yurtdışı müşterilerimizin isteği doğrultusunda çeşitli paket asansör seçenekleri sunarak, ürün tedariklerini yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden sağlamaktadır. Bu sayede de 7 kıtada çeşitli ülkelere ihracat olanağımız bulunmaktadır.

 

Amacımız, asansör sektöründe kıtalar ve ülkeler arasında bir köprü konumunda olarak, doğru ürünü müşterilerimize en iyi şartlarda sunmaya çalışmaktır. Bu sayede müşterilerimizin yapmış olduğu asansör projesindeki başarısı, bizimde başarımız olacaktır. Müşterilerimizin her yaptığı proje kendisi içinde önemli bir referans olmaktadır.  

Global Partner Elevator Hakkında

Global Partner Asansör, asansör kabini, asansör kabin süspansiyonu, asansör ağırlık karkası, asansör kapısı, asansör makine motoru, asansör otomatik kat ve kabin kapısı, asansör kramer kapısı, asansör rayı, asansör kumanda panosu, asansör kabin butonu ve kat butonu, asansör karşı ağırlığı ve diğer asansör malzemelerinin yanında paket MRL (makine dairesiz) asansör, paket MR (makine daireli) asansör, paket yolcu asansörü, paket yük asansörü, paket hidrolik asansör, paket hastane ve sedye asansörü, paket araç asansörü, paket monşarj ( servis, yemek) asansörü, yürüyen merdiven ve yürüyen bant satışlarımızla hizmetinizde bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Asansör sektöründe varolan, çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

GLOBAL PARTNER ASANSÖR, asansör sektöründeki talep ve beklentileri, tecrübeli ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmektedir. Dinamik, modern, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak günlük değil, sürekli müşteriler ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini yaratmaya çalışmaktadır.
“Kalitede Süreklilik”, “Uygun Fiyat”, “Karşılıklı Güven” ve “Dürüstlük” vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

GLOBAL PARTNER ASANSÖR, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; asansör sektörünün en iyileri arasında yerini alacaktır.

Misyonumuz

  • Müşteri beklentilerini aşan yüksek kaliteli hizmet sunmak,
  • Müşteri sadakatini temin etmek,
  • Müşterilerine zamanında ve yaratıcı çözümler önermek,
  • Bugünün ve yarının gereksinimlerini tespit ederek şirket kaynaklarını bunları karşılayacak şekilde yönlendirmek,
  • İç ve Dış tedarikçilerden temin edilen ürün ve hizmetlere mutlaka değer ekleyerek müşterimize sunmak,
  • Çalışanlarımıza fırsatlar ve kendilerini ispatlayacakları görevler vermek, yaratıcılığa teşvik etmek,
  • Global Partner Asansör ailesi olarak toplumun refahı ve mutluluğu için çalışmak.

Global Partner Asansör’ü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.